لیپوساکشن غبغب چیست؟

این فرآیند با حداقل تهاجم می تواند غبغب را حذف کند و شامل ساکشن کردن چربی اضافه از اطراف فک، گردن و احتمالا گونه است که با کمک یک لوله ی خاص به نام کانول انجام می شود. این فرآیند به وسیله ی بی حسی موضعی انجام می شود.

ممکن است افرادی لیپوساکشن غبغب را انتخاب کنند که نیاز به لیفت غبغب (لیفت صورت) ندارند و همین طور کسانی که سابقه ی پزشکی آنها نشان داده است که برای این عمل جراحی صلاحیت ندارند.

در فرآیند ساکشن، سوراخ های کوچک در لایه های چربی ایجاد می شود که در ادامه می تواند باعث فرو ریختن لایه های چربی شده و یک لایه نازک تر از چربی در محل به جا گذارد. به این ترتیب می تواند از مزایای رفع غبغب بهره برد. این روش درمانی فقط با استفاده از داروی بی حسی موضعی و به صورت سر پایی انجام می شود. اگر مشکل غبغب بیمار جدی باشد (برای مثال در مواردی که غبغب در نتیجه مسائل ژنتیک ایجاد گردد)، برای آب کردن غبغب علاوه بر مزوتراپی غبغب می توان از جراحی زیبایی لیفت گردن استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیپوساکشن غبغب و یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های   ۰۵۱۳۷۶۶۴۰۶۰ ,  ۰۹۹۰۱۱۵۸۹۹۲ تماس حاصل فرمایید.

شایعترین عوارض و خطرات لیپوساکشن غبغب

عوارض جانبی لیپوساکشن برای درمان غبغب شامل:

– کبودی، ورم، درد و بی حسی است.  به خاطر اینکه جراحی غبغب به روش لیپوساکشن از شکاف های بسیار کوچک استفاده می شود، معمولاً این تفاوت ها در سطح حداقل قرار دارد.

اکثر عوارض جانبی ناشی از این روش درمانی برای از بین بردن غبغب فقط برای یک دوره کوتاه چند هفته ای دوام و ماندگاری دارد. با توجه به نواحی خاص بدن که لیپوساکشن بر روی آن انجام می شود، سطح فعالیت فرد ممکن است بطور موقت با محدودیت به عنوان یک عارضه جانبی مواجه شود.

با توجه به اینکه درمان لیپوساکشن نیازمند بی هوشی عمومی نیست و این درمان فقط بر روی یک ناحیه کوچک بدن انجام می شود، لیپوساکشن غبغب یکی از بی خطر ترین روش های درمانی است که احتمال ایجاد عوارض جانبی به خاطر آن بسیار کم و ناچیز می باشد.

هزینه و قیمت لیپوساکشن غبغب

هزینه لیپوساکشن به شدت به عوامل متعدد وابسته است، اما یکی از مهم ترین این عوامل مربوط به اندازه ناحیه انتخاب شده برای درمان و مدت زمان لازم برای خارج کردن بافت چربی اضافی است. با توجه به اینکه چانه یک ناحیه به نسبت کوچک در بدن است، هزینه درمان آن در مقایسه با لیپوساکشن نواحی بزرگتر بدن مثل شکم کمتر می باشد. علاوه بر این لیپوساکشن برای از بین بردن غبغب را می توان بدون نیاز به بی هوشی عمومی انجام داد و به همین خاطر در این حالت نیازی به پرداخت هزینه های اضافی مربوط به استفاده از خدمات متخصص بی هوشی وجود ندارد.

با برخورداری از مشاوره های دکتر رضویان به بهترین نتیجه جراحی دست خواهید یافت. تمرین های حرکتی مناسب برای ناحیه چانه و گردن باید یک بخش منظم از برنامه کاهش وزن قبل از عمل جراحی زیبایی و آب کردن غبغب باشد.

اگر قصد هرگونه جراحی زیبایی دارید با عضویت در کانال تلگرام یا اینستا گرام میتوانید اطلاعات کاملی از جراحی های زیبایی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =